כותרת
> C;
1/1
תרבות ופנאי

קק"ל מתגייסת לטובת עולם הדייטים בזמן הקורונה

ירכא תרבות ופנאיפורסם: 11.11.20 , 09:13ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

מסעדות וברים-Out , פיקניק באוויר הפתוח מול נוף מרהיב-In

מגפת הקורונה השפיעה באופן דרמטי על מגוון תחומים בחיינו, אך אחד התחומים שהושפעו באופן מהותי מהמגפה הוא עולם הדייטים- גם טרום עידן הקורונה דייט ראשון יכל לעורר תחושת התרגשות, מבוכה ולחץ, אך כעת אין לרווקים ולרווקות אפילו מקום כמו בר או מסעדה להיפגש בו, אז איך נפגשים לדייט בימי קורונה בהם אפילו לא ניתן לראות את החיוך מבעד למסכה?
קרן קימת לישראל מתגייסת לטובת הרווקים והרווקות ומציעה את מיטב אתריה הרומנטיים לדייטים באוויר הפתוח ובמזג האוויר הנעים של הסתיו, בכל רחבי הצפון, המקום עלינו- הפיקניק עליכם.

פארק גורן

פארק גורן משתרע בלב החורש של הגליל המערבי ומעל לערוץ נחל כזיב. יוצאים ממנו שבילי טיול לשמורת נחל כזיב, לעין טמיר ולמבצר המונפור. נופיו הירוקים והמרהיבים, על מגוון אפשרויות הבילוי שבו, הפכו את פארק גורן לאחד ממוקדי הטיולים החשובים והבולטים בישראל.

מצפה מונפורט (פארק גורן)

מצפה מונפורט היא נקודת תצפית מרהיבה על המבצר הצלבני מונפורט, הצמוד למדרון תלול בנחל כזיב. מרפסת התצפית משקיפה גם על עמק הנחל, המכוסה כולו חורש ים-תיכוני מפותח. מהמצפור יורד שביל טיול לנחל כזיב ולעין טמיר.

מצודת ביריה

מצודת בירייה נמצאת בליבו של יער בירייה, יער נטע האדם הגדול בגליל. היער, המשתרע על פני כ-20 אלף דונם, מכסה את ההרים מאזור צפת, לעבר חצור הגלילית וראש פינה.

יער שוויץ

יער שווייץ מכסה את המדרון היורד מרמת פורייה לטבריה ולכנרת. שיאי המתלול מתנשאים יותר מ-400 מ' מעל לכנרת, ומנקודת התצפית קיימים נופים מרהיבים לעבר האגם, הגולן, החרמון והרי הגליל.

פארק אדמית

מהפארק נשקפים הנופים ההרריים של הגליל המערבי ומפרץ חיפה. האזור מאופיין בנוף של מצוקי נחל בצת ונחת נמר. בפארק ניטעו עצי בוסתן ועצי יער, סומנו מסלולי טיול ונקבעו נקודות תצפית– כל מה שצריך לבילוי נעים בחיק הטבע.

מגדל המצודה בביריה צילום יעקב שקולניק 

פארק אדמית צילום יעקב שקולניק

יער שווייץ מבט אל הכנרת צילום אבי הירשפילד 

אגמן החולה- צילום מיכאל חורי