כותרת
> C;
1/1
לימודים

מעוף ירכא סייע לגייס מעל ל- 10 מיליון שקלים באמצעות קרן ההלוואות בערבות המדינה - עבור עשרות בעלי עסקים בירכא שנפגעו ממשבר הקורונה

ירכא לימודיםפורסם: 12.08.20 , 11:11ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

מעוף ירכא, מערך השטח של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה והתעשייה

סייע לגייס מעל ל- 10 מיליון שקלים באמצעות

קרן ההלוואות בערבות המדינה

עבור עשרות בעלי עסקים בירכא שנפגעו ממשבר הקורונה

עם התפרצות וירוס הקורונה, נערך צוות מעוף ירכא, מערך השטח של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה והתעשייה, לעמוד לרשות עסקים שנפגעו מהמשבר, בייעוץ והכוונה, ובסיוע בגישור על פערי תזרים המזומנים באמצעות הלוואה של הקרן בערבות המדינה, במסלול מיוחד, מסובסד ובהליך מזורז.

ממעוף מישור החוף והגליל המערבי נמסר כי, צוותי מעוף והיועצים הפיננסיים, סייעו לגייס כ- 139 מיליון שקלים, עבור כ- 677 עסקים קטנים ובינוניים במרחב, וכי במעוף ירכא, הצליחו עד כה לגייס מעל ל-10 מיליון שקלים עבור 70 בעלי עסקים קטנים ובינוניים.

ההליך המזורז מתבצע בליווי צמוד של צוות יועצים מומחים בתחום הפיננסי, מטעם מעוף, אשר סייעו באופן אישי לכל בעל עסק, במילוי הטפסים ובהגשת המסמכים לבקשה להלוואה באופן דיגיטלי, במסגרת ייעוץ 'ליווי למימון' של מעוף בעלות מסובסדת של 117 ₪ בלבד(!) (כולל מע"מ).

עוד נמסר, כי ברבעון השני של שנת 2020, החודשים הקריטיים של תחילת משבר הקורונה, התבצעו על ידי מעוף מישור החוף והגליל המערבי כ- 881 מיפויים עסקיים וכ- 1317 מיפויים ממוקדי משבר הקורונה – שמטרתם הינה אבחון צרכים של בעלי העסקים למצב הנוכחי.

רן קויתי, מנהל הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה והתעשייה: "אנו פועלים בכל החזיתות על מנת לסייע לעסקים הקטנים והבינוניים עם האתגרים הכלכליים הניצבים בפניהם בתקופה מורכבת זו. ליווי מקצועי בתהליך הגשת בקשות לקרן להלוואות בערבות המדינה מסייעת לעסקים למצות את זכויותיהם תוך הסרת החסמים הבירוקרטים עמם הם מתמודדים".

עביר אבו חמדה מנהלת מעוף ירכא: "במסגרת המסלול המהיר קיבלו העסקים ליווי צמוד, כתף אל כתף, של מומחים בתחום אשר בחנו את נתוני העסק, וביצעו בדיקת היתכנות, בשילוב מוקד מטעם מעוף שסייע במילוי הטפסים באופן דיגיטלי. בדרך זו הצליחו עשרות בעלי עסקים לקבל אישור להלוואה בזמן קצר במיוחד. אני קוראת לבעלי העסקים לפנות אלינו למעוף מערך השטח של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים, ולקבל סיוע וליווי אישי בהליך הבקשה להלוואה".

עביר אבו חמדה  מנהלת מעוף ירכא

עביר אבו חמדה  מנהלת מעוף ירכא

רן קיויתי-מנהל הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה והתעשייה  

צילום: ישראל סאן

אולי יעניין אותך גם