כותרת
> C;
1/1
לימודים

מעוף ירכא ישתתף בשבוע היזמות העולמי

ירכא לימודיםפורסם: 11.02.20 , 11:50ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

'מעוף' ירכא ישתתף בשבוע היזמות העולמי

משרד הכלכלה והתעשייה, הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים

באמצעות מעוף ירכא

יקיימו הרצאות ללא תשלום בנושא שיווק ופרסום

18-20 בנובמבר, 2019, בירכא ודאלית אל כרמל

סניפי מעוף, מערך השטח הארצי של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה והתעשייה, ברחבי הארץ, בהם מעוף ירכא, ישתתפו זו השנה החמישית בשבוע היזמות העולמי, הנחגג על ידי GEN Israel- רשת היזמות העולמית, ובו משתתפים מדי שנה מעל 10 מיליון אנשים ביותר מ- 170 מדינות בעולם.

במסגרת שבוע היזמות העולמי, מעוף ירכא, בשיתוף המועצה המקומית ירכא ומרכז תרבות דאלית אל כרמל, יקיימו הרצאות ללא תשלום, בהם המשתתפים יזכו להכיר ולהעמיק את הידע בתחום השיווק והפרסום.

תחום השיווק והפרסום מהווה ערוץ הזוכה להתעניינות רבה בקרב עסקים בעיקר בשל השינויים והעדכונים התכופים בתחום וההשפעה המכרעת שיש לאופן השיווק על הרווחיות וההישרדות העסקית. מטרתו של שבוע היזמות העולמי היא לעודד יזמים ובעלי עסקים, להרחיב את הידע בתחום על ידי רכישת כלים מקצועיים, שיקדמו את העסק, בהתאם לשינויים של עולם הפרסום והשיווק של ימינו.

במסגרת שבוע היזמות יתקיימו שתי הרצאות בנושא- "עקרונות עמידה מול קהל ושפת גוף"

בה ידובר על עקרונות עמידה מול קהל, חשיבות שפת גוף, בניית אוטוריטה מקצועית, ועוד, כולל העברת כלים מקצועיים בנושא.

בתאריכים-

18.11.2019, בין השעות: 17:00-19:30 מרכז תרבות דאלית אל כרמל

20.11.2019, בין השעות 16:00-19:00, בבניין המועצה המקומית ירכא

הודא קוואס מנהלת מעוף ירכא: "אנו שמחים לקחת חלק בשבוע היזמות העולמי. בעולם בו המדיה החברתית שולטת, והפרסום והשיווק תופס מקום מרכזי, חשוב לכל בעל עסק, להכיר את התחום ולדעת כיצד לתעל את יתרונותיו עבור העסק, כאמצעי לצמיחה ולהגדלת המכירות. הרצאות שבוע היזמות יכללו מידע וידע רב בתחום זה, דרכן יוכלו המשתתפים לקבל כלים שיסייעו בסלילת הדרך להצטרפותם לתחום היזמות".

GEN Israel, הינה רשת היזמות העולמית המהווה פלטפורמה של תכניות ויוזמות הנוצרות על ידי קהילות ויזמים מכל העולם, במטרה ליצור רשת יזמות עולמית.

מעוף- הינו מערך השטח הארצי של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה והתעשייה, שמטרתו לקדם עסקים ויזמים בישראל. שרותי מעוף מוענקים בהתאמה לצרכי העסק והפיתוח האזורי הכוללים, בין היתר: מיפוי עסקי, ייעוץ פרטני במגוון תחומי הניהול העסקי, הדרכות וכנסים מקצועיים, ליווי בגיוס מימון, פרויקטים מיוחדים, הטבות ומענקים ומתן מידע על כלל כלי הסיוע הקיימים במימון ובפיקוח משרד הכלכלה והתעשייה.

צילום - מעוף

אולי יעניין אותך גם