כותרת
> C;
1/1
לימודים

כיתות וירטואליות , למידה מקוונת ופרקטיקות הוראה דיגיטליות וחדשניות

ירכא לימודיםפורסם: 20.04.20 , 13:51ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

את מומנטום הלמידה מרחוק אנו מבקשים לקחת צעד אחד קדימה, באמצעות שימוש הולך וגובר בכיתות הווירטואליות. לפני החג נוצר קשר עם ספקי כיתות וירטואליות מהשורה הראשונה בעולם, וסוכם איתם שמערכת החינוך תוכל לעשות שימוש ללא מגבלה במערכות שלהם.

אנו מצויים בימים אלה בתקופת מעבר משמעותית, מעבר מעולם האתמול לעולם המחר. מהוראה פרונטלית, מול כיתת תלמידים, עברו המורים להופיע מול מצלמה, ולהיעזר באמצעי המחשה דיגיטליים, ובפרקטיקות הוראה חדשות, וההיענות למהלך הזה מרשימה ומחממת את הלב'.

כך, מנהלת המחוז, ד"ר אורנה שמחון.

הכיתות הווירטואליות מהוות מרחבי למידה דיגיטליים שבהם כולם רואים את כולם, כל אחד מהתלמידים יכול לומר את דברו ולהציג אמצעי המחשה, ובכך השיעור מרחוק הרבה יותר מעורר . מסקרן ומרתק את התלמידים.

במחוז הצפון מקיפה כיום הלמידה מרחוק מאות אלפי תלמידים, אלפים רבים כאשר מספר הכניסות לכיתות הלימוד הוירטואלית, הוא בהתאמה מוסר דובר המחוז, דויד גורלי.

במשרד מבקשים לחשוף בפני צוותי ההוראה את העולם העשיר של הכיתות הווירטואליות, ומעדכנים שלרשות עובדי ההוראה עומד מערך תמיכה, טלפוני או אינטרנטי, לרבות מרכז שירות ומידע ארצי - 6552*, או במוקד מינהלת יישומים מתוקשבים: 03.6906600

אולי יעניין אותך גם